Sex/Man

Czas się ustatkować

Zwolnij obroty, już pora

Sex/Man ze strony www.taniaksiazka.pl to ostatnia już część serii “44 Chapters” autorstwa BB Easton. Podobnie jak w poprzednich tomach otrzymamy historię młodej dziewczyny, która najbardziej na świecie pragnie żyć po swojemu, nie oglądając się na nikogo i na nic. Dla bohaterki przyszedł właśnie czas, by podjąć poważne decyzje, w końcu już się trochę wyszalała, może powinna się też ustatkować? Z jednej strony Brooke czuje, że jest na to gotowa, z drugiej chciałaby przeżyć jeszcze kilka przygód. W końcu doświadczenia z wcześniejszych lat i dotychczasowy styl życia pokazują, że ma w sobie jeszcze dużo niespożytego szaleństwa.

Ostatnia część, która, jak wskazuje autorka, również pisana jest na bazie jej prywatnych doświadczeń, dotyczy Kena. Sama stwierdza, że jest to najbardziej nudny mężczyzna w Ameryce. Po co jej ktoś taki? Gdzie pędzący na motorach, wytatuowani mięśniacy, którzy żyją na krawędzi? Czytelnik śledzący poczynania Brooke od pierwszego tomu może poniekąd przyznać tu rację – Ken pojawił się w pierwszym tomie i faktycznie był marudą. Nie lubił imprez (dalej nie lubi), nigdy nie złamał prawa, nie miał miliona kochanek. Lubi proste i rozsądne funkcjonowanie. Wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają, ale aż tak? Aż trudno uwierzyć.

Mieć w sobie to coś

Bardzo dużo kobiet powołuje się na stwierdzenie, że ich idealny mężczyzna “musi mieć w sobie to coś”. Czym tak naprawdę jest to coś? W wypadku Kena jest to odpowiedzialność. Kobieta jest zafascynowana jego trybem życia, głównie dlatego, że nigdy nie spotkała kogoś tak rozważnego. Ich kolejne spotkanie przypomina bardziej baczną obserwację niż luźną rozmowę. Brooke dochodzi do wniosku, że powinna spojrzeć na Kena zupełnie inaczej niż do tej pory. W nim faktycznie jest “to coś”. To nie są żółwie ruchy, jak zaznaczała wcześniej, to bardziej hipnotyzujący sposób kroczenia. Wcale nie ma maślanych oczu, są bardziej tajemnicze i zwierają w sobie głębię, jakby ją przyciągały.

Mężczyzna wcale nie prosi się o jej względy. Kobieta jakimś cudem znalazła się w jego życiu, więc teraz po prostu w nim jest. Nie należy do osób wylewnych, nie wie, czy powinien sobie pozwalać na romantyczne gesty. Chociaż zaczynają łapać ze sobą bliższy kontakt, to jakoś nie do końca jedno i drugie jest gotowe, by wpuścić kogoś do swojego świata. Ciężko też otworzyć się całkowicie. Są randki, wyjazdy, seks, ale początkowo Brooke potrzebuje szaleńczych okrzyków miłości. Nauczy się, że można ją okazywać inaczej – gestem, słowem, czynem. I zapragnie mieć tak już zawsze.

Biznes zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com